logo_3

PROFIL-GIPS sp. z o.o.

Mieszkaj zdrowo

Zastosowanie

Płyty gipsowe ścienne „PROFIL-GIPS” stosowne są najczęściej do budowy ścianek działowych w mieszkalnictwie, hotelarstwie, szpitalach, szkołach i budynkach socjalnych, jak również jako ścianki osłonowe i instalacyjne w budownictwie przemysłowym.
Płyta o szerokości 80mm jest najpowszechniej stosowana w budownictwie mieszkaniowym.

Przyjazne środowisku

Odpowiednia paraprzepuszczalność płyt gipsowych ściennych „PROFIL-GIPS” umożliwia „oddychanie” murom, co zapewnia optymalne warunki cieplno-wilgotnościowe dla mieszkańców.  Gips przyjazny dla środowiska i charakteryzuje się bardzo niskiemu współczynnikiem promieniotwórczości naturalnej - znacznie niższym od cementu.

Zalety

Płyty gipsowe ścienne „PROFIL-GIPS” pozwalają na uzyskanie ścianek jednorodnych o wysokiej stabilności. Umożliwiają mocowanie na nich bez dodatkowych wzmocnień konstrukcyjnych ciężkich elementów tj. jak szafki i wieszaki. Są świetna alternatywą dla ścianek wznoszonych z płyt kartonowo-gipsowych na konstrukcji metalowej, będąc tańszą o 20-25% technologią.

W swojej ofercie posiadamy płyty białe zwykłe oraz płyty wodoodporne. Do montażu płyt polecamy klej gipsowy Nida Ansetzgips 60 PLUS. Wszystkim nowym klientom proponujemy zapoznać się ze szczegółową instrukcją montażu.

Home   Nasza oferta   Partnerzy   Kontakt   Atesty